Зародження Всесвіту. Що сьогодні ми знаємо про початок часів? | Всесвіт UA

 • Publicado el Hace un año

  Всесвіт UAВсесвіт UA
  suscriptores: 37 mil

  Як народився Всесвіт? Це мабуть найбільша та найважливіша Велика таємниця сучасності, яка лежить в основі усіх інших таємниць. Найбільші запитання людства, типу - Як з’явилося життя? Що таке свідомість? Що таке темна матерія та темна енергія, або, що таке гравітація? - всі ці питання випливають з одного головного - як же все почалося? Незважаючи на те, що сучасні теорії, які намагаються розгадати цю таємницю, стають дедалі складніші та довершені, деякі ключові питання все ще не розгадані, до того ж вчених переслідує можливість того, що деякі з найважливіших ланок у їхньому ланцюжку міркувань все ж таки можуть бути помилковими. Тож в цьому відео поговоримо про те, що сьогодні ми знаємо про початок часів.
  Підтримати проєкт:
  Патреон: www.patreon.com/vsesvit_ua
  Картка ПБ: 5168 7574 2228 8938 Ончев Іван Володимирович
  Monobank: 5375 4141 1521 2051
  Щиро дякую :)
  Написати мені: Vsesvitua90@gmail.com
  Facebook: profile.php?...
  Посилання:
  www.livescience.com/65819-how...
  www.symmetrymagazine.org/arti...
  iopscience.iop.org/book/978-1...
  www.space.com/25126-big-bang-...
  phys.org/news/2015-12-big-the...
  medium.com/amazing-science/in...

uasal +39
uasal

Фішка Вашого каналу в тому, що Ви розповідаєте доступною зрозумілою мовою про наукові гіпотези і явища . Для широкого загалу це неймовірно корисно і цікаво! Так тримати!

Hace un año
Ровінець Олег
Ровінець Олег

👍👍👍

Hace 7 meses
Всесвіт UA +4
Всесвіт UA

Так, дякую) в цьому основна ідея створення каналу)

Hace un año
Nikolay Bykov +30
Nikolay Bykov

Неймовірно цікаво дивитися, навіть знаючи все що ви розповідаєте. Дякую за цікаву подачу корисного матеріалу!

Hace un año
Всесвіт UA +2
Всесвіт UA

Дякую, радий, що подобається)

Hace un año
Віталій Довженко +19
Віталій Довженко

Нарешті нове відео, ще й до того на таку надзвичайно цікаву тему. Величезна дяка! Вечір не буде нудним!

Hace un año
Tanya +13
Tanya

Дуже ємкий випуск👍 Я б іще додала, що "Великий вибух" не є вибухом у звичному нам розумінні, так як відсутня ударна хвиля. Багато вчених-популяризаторів наголошують на цьому у своїх лекціях. Це, всього лиш, вражаюча назва💥 Як чудово, що все більше важливої пізнавальної інформації з'являється українською👏👍

Hace 9 meses
Mahonia +19
Mahonia

Дуже цікаво дізнатися про альтернативні ідеї виникнення Всесвіту. Дякую за відео ✨

Hace un año
Volodymyr Lisivka +1
Volodymyr Lisivka

Всесвіт існує вічно. Він ніколи не виникав.

Hace un año
Всесвіт UA +1
Всесвіт UA

Дякую, обов'язково буде.

Hace un año
Motorhead Rocker +11
Motorhead Rocker

Відео дуже сподобалося, дякую! Випускайте більше подібних робіт :) Буде цікаво подивитися про квазари, пульсари, чорні діри, і т.д.

Hace un año
Всесвіт UA
Всесвіт UA

Ок, дякую 🙂

Hace un año
Serhii K +9
Serhii K

Дякую за українське! Гарно та цікаво поданий матеріал!!!

Hace un año
Юрій Маркуш +8
Юрій Маркуш

Гарна подача матеріалу, мені сподобалося :) Продовжуйте і надалі в тому ж дусі :)

Hace un año
NO вата +8
NO вата

приємно чути науковий україномовний канал 👍🇺🇦

Hace un año
Red duck +5
Red duck

клас! Дякую, за таке детальне висвітлення теми. Було б цікаво подивитись подібні огляди на інші теорії. Чув тільки про теорію струн, але, поки що, не знаходив матеріали, з яких стало б зрозуміло про що в ній йдеться.

Hace 9 meses
Fomin Vasyl +6
Fomin Vasyl

Дякую за якісний контент української мовою. Бажаю швидкого розвитку та популярності вам і вашому каналу!

Hace 7 meses
Всесвіт UA
Всесвіт UA

Щиро дякую!

Hace 7 meses
masterbashen +9
masterbashen

Ви так цікаво розповідаєте що навіть Discovery відпочиває! Дякую!

Hace un año
Всесвіт UA +2
Всесвіт UA

Так, вони мені не конкуренти) дякую 🙂

Hace un año
Valery Timoshenko +4
Valery Timoshenko

Гарно та цікаво, Discovery відпочиває! Дякую за контент української мовою.!

Hace 7 meses
Дмитро Савенко +5
Дмитро Савенко

Вельми цікаве відео. Дуже дякую!

Hace un año
Олексій Дубинка +6
Олексій Дубинка

Надзвичайно легко і цікаво слухається. Отримав купу нової для себе інформації. Дакую!

Hace un año
Всесвіт UA
Всесвіт UA

Це чудово) дякую Вам 😉

Hace un año
Іванна Шевченко +5
Іванна Шевченко

Дякую) дуже цікаво! Дивлюсь українське👍

Hace 10 meses
Євген Притула +6
Євген Притула

Попри впевненість, я вважаю правильним називати "Теорію великого вибуху" - "Гіпотезою великого вибуху", це якщо користуватися зажованим зараз словосполученням: "Критичне мислення". В цій версій Всесвіту найбільше цікавить - спираючись на які факти вчені прорахували розвиток Всесвіту до появи, за їхньою версією, матерії? Адже до того часу не було ні реліктового випромінювання ні розширення, за їхньою версією. І ще у мене є сумніви, що за останні роки появилося більше спостережуваних даних на користь ТВВ ніж проти неї. За гравітаційні хвилі - пам'ятаю, та і надстарі квазари, які не вписуються у вік всесвіту слід згадувати, як аргумент проти ТВВ, хоча це вчені інтерпретують по своєму. ПС: Якість відео на висоті, і рідною мовою - безцінно, та з нетерпінням чекаю згаданого наступного. Я не багато альтернативних "Версій всього" знаю тому дуже цікаво, що ти накопав на цю тему.:)

Hace un año
Всесвіт UA
Всесвіт UA

@Євген Притула нє) хочу новин космічних зняти.

Hace un año
Євген Притула
Євген Притула

@Всесвіт UA та не відкладай, давай наступним.)

Hace un año
Всесвіт UA +1
Всесвіт UA

Ну там також тобі може здатися не переконливо, та мені теорії сподобались) зроблю може через один випуск.

Hace un año
Сергій Міщук +4
Сергій Міщук

Вподобайка і комент!) Дякую за Вашу роботу!!!)

Hace un año
Всесвіт UA +1
Всесвіт UA

Дякую)

Hace un año
Себастьян Перейро +6
Себастьян Перейро

Іване, питання. Якщо наш всесвіт розширюється рівномірно в усіх напрямках, тобто все від усього віддаляється, то як можуть зіштовхуватись галактики? Адже вони мають рухаються з однаковою швидкістю розширення і не мали б одна з одною зближатись. Іншими словами, як можуть зіштовзнутись дві кулі, що рухаються в різних напрямах, не беручи до уваги руху по сферичній поверхні? Друге питання. Якщо галактики розширюється одна від одної за законом Габбла і ми бачимо осяжний всесвіт в різні боки приблизно на 13,8 млрд років, то чи означає це, що ми знаходимось в центрі нашого всесвіту? Якщо ми не в центрі, то мали б бачити різні відстані в різні боки. Якщо ні, то то чи не означає це, що швідкість світла не константа, і фотони все таки мають зповільнюватись і в решті решт зупинятись втрачаючи початкову енергію. І ми бачимо лише частину всесвіту. Якщо прийняти до уваги все ж таки, що світло не зупиняється, то чому ми вважаємо, що мікрохвильове випромінювання, це крайня точка? Можливо допплерівський зсув зміщує його в недоступну для нинішнього сприйняття фазу, що не доступна нам? І тоді виявиться, що ми не все бачимо, і всесвіт старший ніж ми зараз вважаємо. Третє питання. Чи немає у вас в планах дати висвітлення теорії мультивсесвіту в україноязичному сегменті? Питання задане під впливом перегляду лекцій Андрія Лінде.

Hace 9 meses
Oleg Saturn
Oleg Saturn

​@Себастьян Перейро "то як можуть зіштовхуватись галактики" швідкість розштреня всесвіту на даннії ділянці меньша за швідкість галактіки Ми знаходімося у середені великого вибуху, тобто в його центрі. Найкраща ілюстрація розшіреня всесвіту це резінка з мітками, колі ми її розтягуемо, як такового центру розтягнення в неї не має, вона розтягуеться рівномірно. крім того це демонструє шо швідкість розшіреняя буде різною чім дальше знаходіться позначка тим швідше вона віддаляеться. На космічних маштабах зявляються обекти які рухаються від нас швидше світла ))) "що ми знаходимось в центрі нашого всесвіту" - ми знаходимиось в центрі метагалактики. тобто сфери шо ми бачимо. як змінити точку то і метагалактика змінеться. Але це не буде центром всесвіту його не існуе. "всесвіт старший ніж ми зараз вважаємо. " як в двух словах ми маємо швідкість з якою галактіки віддаляються від нас (червоній зсув) тоді ми можемо поразувати колі вони всі були в одній точці.

Hace un mes
Barbarian son of Geralt
Barbarian son of Geralt

@Себастьян Перейро доречі люди колись міркували що вони в центрі сонячної системи (центр чогось це поняття дуже відносне)

Hace 7 meses
Себастьян Перейро +1
Себастьян Перейро

@Всесвіт UA 1) - "Ну ми не в центрі Всесвіту хоча б з тої причини, що у Всесвіту центру немає. Це складно описати в двох словах - можливо розкажу також у згаданому вище відео." - Чому? Коли є якийсь об"єм (геометрична фігура), вона має центр. 2) - Не зовсім зрозумів, чому якщо ми не в центрі, "то мали б бачити різні відстані в різні боки"? - За оцінками науковців, реліктове випромінювання оточує нас з усіх боків рівномірно, на однаковій відстані - 13,8 млрд років (умовно край нашого всесвіту). Коли ми не в центрі, то мали б бачити в одну сторону приміром на 13,8 млрд. років, а в іншу, умовно, на 11 млрд. А це не так. Чому?

Hace 9 meses
Всесвіт UA +2
Всесвіт UA

Привіт! По-перше дякую за запитання) Стосовно першого запитання - то Ви не перший, хто про це запитує, тому я вирішив зняти про це відео. Отже, вже скоро, чекайте на каналі відео) Стосовно другого питання - тут складніше. Ну ми не в центрі Всесвіту хоча б з тої причини, що у Всесвіту центру немає. Це складно описати в двох словах - можливо розкажу також у згаданому вище відео. Не зовсім зрозумів, чому якщо ми не в центрі, "то мали б бачити різні відстані в різні боки"? Швидкість світла - константа. Це доведено експерементально. Щодо теорії мультивсесвіту - так, я точно планую про це зняти відео, бо це дуже цікаво як на мене)

Hace 9 meses
Paul Andrashchouk +3
Paul Andrashchouk

Канал - знахідка! 👍

Hace un año
Андрій Щокін +3
Андрій Щокін

Класне відео, як завжди дуже цікаво, до речі хотів запропонувати тему для одного з майбутніх відео: як на рахунок відео про систему TRAPPIST 1, або про планети сироти.

Hace un año
Всесвіт UA +1
Всесвіт UA

+ Додав до списку майбутніх випусків

Hace un año
Вячеслав Галицький +5
Вячеслав Галицький

Дякую , дуже цікаво , але стандартна модель не є ідеальною і багато її постулатів є сумнівними , хоча , здається , ми не маємо поки що нічого кращого .

Hace un año
Всесвіт UA +2
Всесвіт UA

Стандартна модель дійсно не ідеальна, тому було запропоновано багато різних уточнень, типу інфляції. Зрештою, лише 100 років тому ми думали, що Чумацький Шлях - то є увесь Всесвіт. Тому все ще попереду.

Hace un año
Valentyn Skybynskyi +3
Valentyn Skybynskyi

Велика дяка за працю 👍

Hace un año
Всесвіт UA
Всесвіт UA

Та будь ласка) мені в радість)

Hace un año
Наталиа Алекандрова
Наталиа Алекандрова

Благодарим вас и ваш канал за такие прекрасние усилия , просвещать,, давать нам такую класную информация с таким удовольмтвием наслаждаемся, Сила и Дух Простоти, уход от сложности - признак роста, сложность - признак упадка, все что сложно, то ложно! Так ради что есть етот канал и ваши передачи ефири!!! Любим вас и дружим с вами!! Ждем следующих передач вкусной , новой, високовибрационной информации!!!

Hace 5 meses
Антон Макаренко +3
Антон Макаренко

Невже дочекався. Приємна несподіванка перед новим робочим тижнем)

Hace un año
Sergii Melnikov +6
Sergii Melnikov

Це крутяк, на фоні теорій вчених щодо зародження всесвіту Біблія виглядає як математичний довідник :)

Hace un año
PitLex +1
PitLex

Існує теорія, що інфлатонне поле перейшло в кванти енергії (фотони), які потім частково перетворилася в кварки та врешті в протони.

Hace 9 meses
Sergii Volikov +2
Sergii Volikov

Дякую! Успіхів Вам! Підтримую канал і буду чекати нових відео.

Hace un año
Всесвіт UA
Всесвіт UA

Дякую за підтримку ✋

Hace un año
I Mur +1
I Mur

Для мене дуже цікава інформація! 😉

Hace 9 meses
Виктор Войтенко +3
Виктор Войтенко

Дякую!

Hace un año
Dmytro Nahorniak +1
Dmytro Nahorniak

Дякую за доступне викладення складної та цікавої інформації.

Hace 8 meses
Олекса Ковальов
Олекса Ковальов

Олекса (Номад) Приємно дивитися такі ролдики українською мовою! Хочу зауважити, що ні закони, ні простір і час не народилися разом зі Всесвітом. Закони відображають регулярності у співвідношеннях та рухах матеріальних об'єктів, які виявляє людська світомість, а простір і час, як і простір-час - це умоглядні образи, абстракції, вироблені людською цивілізацією під час практичної діяльності, у природі їх немає, є організоване сережовище.

Hace un mes
Дарія Грецька +2
Дарія Грецька

Дякую велике за чудове відео !

Hace un año
Всесвіт UA
Всесвіт UA

Дякую 🙂

Hace un año
Andrii K. +3
Andrii K.

Дякую за відео, з поверненням!) Вже чекаємо на інші теорії !! Бо теорія ВВ звучить так само як і теорія будівництва пірамід Ґізи )

Hace un año
Legal Adviser +3
Legal Adviser

Ти правий. Точка нескінченної щільності? Дурня. Що стало причиною вибуху? Хто знає відповідь, той Бог

Hace un año
Олександр Пилипчук
Олександр Пилипчук

Мега дякую за вашу працю

Hace 5 meses
Yaroslava Kachan +1
Yaroslava Kachan

Нічо не зрозуміло, але дуже цікаво😂 дякую!) П.С. Не «степінь», а «ступінь»;)

Hace un año
Endor
Endor

@Yaroslava Kachan Завжди будь ласка =)

Hace un año
Yaroslava Kachan +2
Yaroslava Kachan

@Endor вибачте, перевірила, дійсно ви праві! Соррі, соррі, соррі))

Hace un año
VINRARUS
VINRARUS

@Endor сходень :D

Hace un año
Endor +1
Endor

Я не філолог, але вдсодків на дев"яносто певен, що все-таки "степінь". Наприклад "два у третьому степені дорівнює вісім".

Hace un año
Роман Яковів +3
Роман Яковів

З поверненням в наш всесвіт)!

Hace un año
Всесвіт UA
Всесвіт UA

Дякую 😉

Hace un año
Денисенко Эдуард
Денисенко Эдуард

Истина о том как возникла жизнь записана в Библии . Стоит открыть и узнать и не ломать себе мозг различными бесчисленными версиями .Истина проста , тот кто создал Вселенную сам ответил на этот вопрос, а также на многие другие над которыми люди до сих пор пыхтят. Кстати при правильной логике все научные факты приводят именно к этому выводу. «Кому вы уподобите меня, кто мне равен? — говорит Святой Бог. — Поднимите глаза к небу и посмотрите. Кто создал всё это? Тот, кто ведёт звёзды, как войско, и пересчитывает их. Он называет каждую из них по имени. Благодаря его огромной мощи и внушающей трепет силе Все они на своих местах. Почему же ты, Иаков, говоришь и ты, Израиль, заявляешь: „Иегова не видит мой путь, Не дождаться мне справедливости от Бога“? Неужели ты не знаешь? Неужели ты не слышал? Иегова, сотворивший всё на земле, — вечный Бог. Он никогда не устаёт, не утомляется. Его разум непостижим." ( Исаия 40: 25-28 перевод Новый мир)

Hace 17 días
Вікторія Ільченко
Вікторія Ільченко

04:05: епоха об'єднання: сили роз'єднуються :-) Цікавенько

Hace un año
Dmitriy Polotnyuk
Dmitriy Polotnyuk

Погодите-ка, ведь гравитация - не сила, а искривление пространства. Как тогда она может быть объединена с тремя остальными силами, если она не сила? Если само пространство только расширялось, и его искривление было равномерным во всех направлениях? Т.е. сам большой взрыв - это масштабное искривление пространства, его увеличение, расширение. Нужно как бы уже определиться, а то каждый раз это слышу. Так гравитация - это сила, или не сила?

Hace un mes
panikovskiy voloshchuk +2
panikovskiy voloshchuk

Можливо колись і дізнаємося походження і зародження всесвіту але зараз гадаємо на кавовій гущі.

Hace 9 meses
Artem Bgan
Artem Bgan

Відео класне автор молодець

Hace 7 meses
Volodymyr Maksymenko
Volodymyr Maksymenko

дякую за український контент

Hace 18 días
Юрій Товстуха
Юрій Товстуха

А може у протонів період розпаду триває багато мільярдів років і через якийсь час вони розсипляться?

Hace un año
Yury Zakharchenko +1
Yury Zakharchenko

🖒☺

Hace un año
R. D.
R. D.

🔥🔥🔥

Hace 6 meses
{V}
{V}

👍🔥

Hace un año
Ровінець Олег
Ровінець Олег

Дуже пізнавально!!

Hace 7 meses
Анатолій Мосьпан +1
Анатолій Мосьпан

Нелепости и абсурды бывают разные. Бывают маленькие, бытовые. Но есть один колоссальный, не имеющий границ. Это то, что астрофизики назвали Большим Взрывом. Когда я заинтересовался этой наукой, то астрономы утверждали, что с Земли можно было бы наблюдать 100 млрд. галактик! Сейчас речь идет уже о 2 триллионах. И всё это образовалось из тела размером с нейтрон!!! Даже если это образовалось с тела размером с планету. Кто нажал кнопку "пуск", которая отменила на время гравитацию и позволила материи, используя силы отталкивания, расширяться???? Попервах со скоростью на много порядков превышающую скорость света

Hace 6 meses
Анатолій Мосьпан
Анатолій Мосьпан

@Володимир Войцех Якби я був комахою, то напевно не "задовбував" би.....

Hace 2 meses
Володимир Войцех
Володимир Войцех

Не задовбуй собі мозок ,це все тільки Богу відомо,навіть якщо ти у це не віриш!)

Hace 2 meses
I'm a Venom +1
I'm a Venom

У мене питання,я неодноразово чув про Великий Вибух,але не чув про інше - що стало причиною вибуху?

Hace un mes
Зоремовець +1
Зоремовець

Дякую

Hace un año
Андрій Пухно
Андрій Пухно

Дякую друже, твоя робота дуже потрібна

Hace 24 días
Osadchyi Maksym
Osadchyi Maksym

топ відео! Укр ютуб переможе.

Hace un mes
Oleg Zemlianskyy +1
Oleg Zemlianskyy

вжух, і з маленкьї крапки з'явився всесвіт. Це ламає мені мозок :)))

Hace un año
Євген Притула +1
Євген Притула

У це можна не вірити і не ламатиме.)

Hace un año
Volodia S
Volodia S

Подобається ваша інформація!!!

Hace un mes
Житель Луганской!!!
Житель Луганской!!!

Всесвіт Створив Єдиний Творець.Все інше, звичайні вигатки...

Hace un mes
Том Еноріс +1
Том Еноріс

👍

Hace un año
Nad Kha
Nad Kha

👍👍👍

Hace 9 meses
Snizh OK
Snizh OK

👍👍

Hace 3 meses
Terraman Ua +1
Terraman Ua

Слава Українцям!!! Наша Нація вистоїть і відродиться, А Україна з освіченими людьми стане Однією з провідних космічних держав!!! Буде Так!!! Слава Україні!!!

Hace 19 días
Том Еноріс +1
Том Еноріс

👍

Hace un año
Sergii Melnikov +1
Sergii Melnikov

Пропоную тему про природу електрону.

Hace un año
Sergii Melnikov
Sergii Melnikov

@Всесвіт UA ось, наприклад, працює дизель-генератор — звідки беруться електрони для електричного струму?

Hace un año
Всесвіт UA
Всесвіт UA

Записав)

Hace un año
Олег Марцинківський /Martsynkivskyi/ +1
Олег Марцинківський /Martsynkivskyi/

Якщо я надуваю м'яч - він розширюється. Це не значить, що м'яч раніше був крапкою. Теорія великого вибуху - це маячня!

Hace 19 días
Генадій Павляк
Генадій Павляк

Дуже захоплююче.Дякую.

Hace 25 días
Звукарня Озвучка та огляд фільмів.
Звукарня Озвучка та огляд фільмів.

Взрив мозгу!

Hace 2 meses
Вася Иванов
Вася Иванов

На Українській мові приємно дивитися!!!

Hace un mes
Виталик Ши
Виталик Ши

Как получился металический водород ???

Hace 29 días
Юрій Верещинський
Юрій Верещинський

Мова має значення Дякую

Hace un mes
piter pen
piter pen

ми знаемо то що нічего не знаємо, щось колихаєтся

Hace un mes
Володимир Марківський +1
Володимир Марківський

Великий вибух, або "великий бах", як його насмішкувато називали в 30-х роках ХХ ст. справжні вчені, ніщо інше, як величезна лапша на вуха платникам податків від вченої мафії!

Hace un mes
Кунг-Фу Падла
Кунг-Фу Падла

щиро заздрю таким ученим - де б таку роботу знайти?.. я б щодня придумував теорії нейтронної аномалії гістерезисів у вакуумі.. нагадує мені наших депутатів, ніби і чимось важливим займаються, а жити від цього легше не стає

Hace 6 días
Андрій Щокін +2
Андрій Щокін

Ура дочекалися

Hace un año
B_TAHKy
B_TAHKy

Нарешті 😀

Hace un año
Barbarian son of Geralt
Barbarian son of Geralt

гадаю що з іншої сторони росширення, саме розширення всесвіту буде відбуватись в протилежний бік, це особливість мізків людини, я маю на увазі що усі віпромінювання будуть розширюватись у інший бік... це як дивитись на горизонт та креслити мапу пласкої землі великий вибух може бути лише вибух дуже великої зірки, або навіть скупчення дуже великих зірок імовірно такого явища ми ще не бачили тому обгрунтували вибух як початок.

Hace 7 meses
Volodymyr Lisivka +1
Volodymyr Lisivka

Ще у 2004-му році 30 фізиків підписали петицію про те, що теорія Великого Вибуху не відповідає фактам, а, гірше того, факти підганяють під теорію. З цієї теорії не сміється вже тільки лінивий, але креаціоністи ніяк не вгамуються.

Hace un año
Volodymyr Lisivka
Volodymyr Lisivka

@Євген Дробенко > Теорію зародження й еволюції Всесвіту, яку сьогодні називають «теорією великого вибуху», запропонував 1931 року бельгійський абат і астроном Жорж Леметр. Для церкви, ВВ це якраз те що треба — спочатку не було нічого, а потім бабах — і все є. Чому це креаціоністи проти такої чудової теорії? Навпаки, якщо ви почитаєте їхні аргументи, то без Великого Вибуху, який створив навіть час, не може існувати Бога, тому що він не потрібен. Прокляті атеїсти тому агітували за Постійний Всесвіт, який існує вічно, але абат Леметр знайшов розумне пояснення як Бог створив Всесвіт. For Christians, the heart of the issue really comes down to the question "Does the concept of a Big Bang type creation event undermine Scripture?" I could argue that the broad concept in fact does the opposite. The Big Bang theory validates the Christian concepts of a finite universe, an initial beginning and a creation of time and space. Today, we see apologists arguing for the existence of God using the Kalam argument. The Kalam states everything that has a beginning must have a cause. The universe has a beginning. Therefore, the universe must have a cause. Further, that cause must have exerted intelligence to desire change and a will to make the change happen. Astronomer Hugh Ross goes even farther, though. He states that although there are many competing models and theories on the Big Bang event, each with its own details, all agree on two basic premises: At some certain point in the past the universe began to exist and it has been expanding ever since. Ross argues that both these premises are clearly taught in Scripture. He writes, "The Bible's prophets and apostles stated explicitly and repeatedly the two most fundamental properties of the big bang, a transcendent cosmic beginning a finite time period ago and a universe undergoing a general, continual expansion. In Isaiah 42:5 both properties were declared, 'This is what the Lord says-He who created the heavens and stretched them out.'"(3) Ross notes also that there are at least eleven Bible verses that talk about God's "stretching out" the universe.(4) All in all, the concept of a big bang type creation event shouldn't trouble Christians too much. While specifics such as the nature of the creation, if it was guided intelligently, and other points should be discussed vigorously and the Christian position defended, the main idea of the universe coming into existence a finite time ago is actually a huge concession on the part of modern science - ground that the scientists for a long time did not want to give up. This is why Dr. Robert Jastrow, Director Emeritus of Mount Wilson Observatory and founder of NASA's Goddard Institute for Space Studies had written "For the scientist who has lived by his faith in the power of reason, the story ends like a bad dream. He has scaled the mountains of ignorance; he is about to conquer the highest peak; as he pulls himself over the final rock, he is greeted by a band of theologians who have been sitting there for centuries."(5)

Hace 8 meses
Євген Притула
Євген Притула

@Volodymyr Lisivka Зрозумів, досить цікава думка. Погоджуся з тим, що фотон втрачає енергію, але сам припускаю, що Всесвіт стаціонарний, а втрачена фотоном енергія іде на генерацію матерії Чорними дірами. Це все в межах законів збереження: енергії, імпульсу і взагалі здорового глузду. Відпадає потреба у Темні енергії. https://youtu.be/ejBZe7hZYT8 https://youtu.be/WjJ1ogCFFkI Розтлумачення деяких деталей до моїх гіпотез є у окремих відео.

Hace un año
Volodymyr Lisivka +3
Volodymyr Lisivka

@Євген Притула Оортова хмара, яка сформувалася навколо Притягувача Шепплі/Shapley Attractor, зіткнулася з гігантською газо-пиловою туманністю, відомою як Дипольний Відштовхувач. При зіткненні, розріджена матерія та гази почали ущільнюватися, що призвело до створення нових галактик та втрати орбітальної швидкості, в результаті чого ці нові галактики падають на Притягувач Шепплі. Відповідно, червоне зміщення лише частково пояснюється розбіганням зірок. Так, наша локальна група галактик розлітається, але це випадковість. Насправді світло не є безсмертним і втрачає енергію з часом, через взаємодію з середовищем. Якщо відняти цю постійну втрату енергії, то проявляється структура, на якій видно хто куди летить, а також стає зрозуміло що CMB — це лише світло далеких галактик з z=1000. https://vixra.org/pdf/2009.0137v1.pdf https://www.youtube.com/watch?v=1mQr6mzmzbU Але якщо ви питаєтеся про весь Всесвіт, то він нескінченний у 1) часі, 2) просторі, 3) масштабі вниз, 4) масштабі вверх, і відповідно є купа напрямків для «чому так сталося?», ну і звичайно там є події які можна назвати народженням нашого Всесвіту, але до них буде важко докопатися. Прості спостереження: Якщо рухатися в просторі, часі, чи масштабі (з масштабуванням і часу і простору), то ми побачимо приблизно однакову картинку, як і навколо нас, тому що тривимірний простір накладає серйозні обмеження на те, якою може бути матерія після нескінченно великого проміжку часу. Якщо ж не враховувати час при масштабуванні, то: 1) зі збільшенням масштабу, зменшується швидкість еволюції. Напр. еволюція галактик відбувається значно повільніше, ніж еволюція мікрочастинок. Якщо збільшити масштаб нескінченно вверх, то швидкість еволюції спрямується нескінченно до нуля. Іншими словами, нескінченний Всесвіт ніколи не постаріє, і завжди знайдеться такий масштаб, на якому все тільки починається. Також, можна зробити висновок, що у масштабі над нами (галактики і вище) ми будемо бачити Всесвіт у якихось перехідних процесах: просто зараз нас засмоктує у чорну діру, напр. 2) зі зменшенням масштабу, збільшується швидкість еволюції, тому ми бачимо матерію, нижче нашого рівня, у стабільних станах, і нам дуже важко побачити перехідні процеси (без коллайдера), тому що еволюція відбувається надзвичайно швидко. Якщо збільшити масштаб нескінченно вниз, то швидкість еволюції там миттєва, тобто вся матерія давно перейшла у суперстабільний стан — ідеальний газ з чорних дірок, і там практично нічого не відбувається, крім обʼєднань чорних дірок, що призводить до падіння тиску в ідеальному газі, що призводить до утворення дірок в ідеальному газі, які обʼєднуються у більші обʼєкти, аж до утворення чорних дір з дірок, і процес повторюється на новому масштабі. Ну і т.д. Довго розписувати.

Hace un año
Євген Притула +1
Євген Притула

І я досить скептичний до ТВВ. Мені цікава Ваша думка до будови Всесвіту, думаю, автору відео також, адже він збирає матеріал на відео про інші гіпотези на цю тему.

Hace un año
Ivan Perepelytsya
Ivan Perepelytsya

Перше Час був Є і буде Зажди !! Якщо у вас нема годинника це не означає що час не рухається рівномірно щосекундно даже коли людина вмре іі закопають Час всерівно йде так само це для тоіі людини вже часу не існує Те саме із Всесвітом даже коли його як кажуть не було час всерівно йшов ! Друге простір був зажди в якому знаходиться наш Всесвіт Даже до Великого вибуху був простір Якби не було простору не булоб вибуху Небулоб куди вибухать Невірите надуйте резинову кульку міцно зажату між товстих бронепластин Згадайте закон фізики про збереження матерії Ніщо з нічого не береться матерія з одного стану переходить в інший Навіть для утворення простого пару потрібен простір Отже я так думаю в нашому Безкінечному просторі існує велика кількість Всесвітів а в кожного із них своя циклічність життя і вид життя це як метелики одноднівки або як баобаб чи секвоя А також свій період весна літо осінь зима Даже зірки проживши мільярди років помирають але народжуються другі Круговорот в великій природі Коли наш Всесвіт остине помре його матерія перейде на будову чогось іншого і знову життя І третє нашим Всесвітом керує Всесвітній розум Все що існує на Землі це вам ніяка еволюці Тут у нас люди за сотні і сотні років ніякоіі еволюції ні на йоту крокодил міліони років крокодил Де еволюція? Вся різновидність та разнобарність природи неможлива була без втручання цього Розому а цій еволюції не хватило б і 10 мільярдів років і всерівно а якщо так затверджують то треба булоб записати програму розвитку Якщо ні накидайте у великий міксер будматеріали і критіть поки не вийде готовий будинок !

Hace 16 días
Кв Кв +1
Кв Кв

«На початку створив Бог небо і землю... .» «Буття.»

Hace 6 meses
Любов Самборська +1
Любов Самборська

Творець зародив ВСЕСВІТ

Hace 3 meses
Oleg Saturn
Oleg Saturn

@Всесвіт UA воні були огідні і їх залішіли ))

Hace un mes
Володимир Войцех
Володимир Войцех

@Всесвіт UA вони були ,ще до Ноєвих часів ковчегу)

Hace 2 meses
Всесвіт UA
Всесвіт UA

А динозаври були на ковчегу?

Hace 3 meses
Джон Хилл
Джон Хилл

♦Начало начал. ГЕНЕЗИС

Hace un mes
Nif Mara +1
Nif Mara

брутально мало переглядів(

Hace un año
Всесвіт UA +1
Всесвіт UA

Сам винен ( треба частіше відео робити. Та головне, що люди дивляться, скільки б їх не було, і я радий цьому.

Hace un año

Siguiente

Eladio Carrión - Que Cojones (Video Oficial)

2:39

EL QUE HAGA LA TORRE MÁS ALTA GANA $10,000 !!

12:35

EL QUE HAGA LA TORRE MÁS ALTA GANA $10,000 !!

Piculin & Galletita

Vistas 229 mil

Grabe con alfalfa

6:30

Grabe con alfalfa

El zarco HP

Vistas 1,2 M

3 aplicaciones que tienes que conocer #shorts

0:26